Нове Грузинське кіно в Житомирі!

  1. Головна
  2. Анонси
  3. Нове Грузинське кіно в Житомирі!

грузинське кіно.jpg

З нагоди 100-то річного ювілею дипломатичних відносин між Україною та Грузією, з 27 листопада по 30 листопада 2018 р., у Житомирі, в “Місцевому Навколокультурному Просторі“, (Скорульського 5) відбудеться 14-й фестиваль Нового грузинського кіно. 

До програми фестивалю увійшли картини відомих грузинських кінорежисерів, не раз відзначені престижними міжнародними преміями.

Всього за час фестивалю глядачі зможуть подивитися 4-ри фільми різних жанрів на мові оригіналу з українськими субтитрами.


Усі фільми на мові оригіналу з українськими субтитрами.

 

Програма фестивалю:

З вітальним словом виступить глава Грузинської Діаспори в Україні.

Приємним сюрпризом для гостей перед початком показу, стане творчий виступ виконаний грузинським коллетивом в яскравих національних нарядах. 

 

Запальні танці додадуть особливий колорит і створять святкову атмосферу. Також на гостей чекає дегустація Грузинського вина.

 

27-30 листопадам. Житомир “Місцевий Навколокультурний Простір”,
(Скорульського 5)

______________________________________________________

 

-1- “Наме” 27.11.2018 сеанс: 19-00


Режисер: Заза Халваши
Продюсери: Мамука Турманідзе, Сулхан Турманідзе, Єва Норвіліен
В ролях: Маріська Діасамідзе, Алеко А

башидзе, Рамаз Болквадзе, Лаша Абуладзе, Еднар Болквадзе, Роїн Сурманідзе
Рік: 2016
Хронометраж: 91 хв

Синопсис: В горах південно-західної Грузії, в одному маленькому, традиційному селі живе літній батько, його дочка Наме і три сини. Один з братів вчитель, другий мулла, а третій священик. У селі, мусульмани і християни живуть разом. В одному кінці села стоїть православна церква, а в другому кінці мечеть.


-2- “Хібулла” 28.11.2018 сеанс: 19-00

Режисер: Гіоргі Овашвілі
Рік: 2017
В ролях: Хосейн Махджуб, Кишварда Манвелішвілі, Нодар Дзідзігурі, Ліка Баблуані, Зураб Антелава, Лідія Чілашвілі, Скарга Гамбаров
Хронометраж: 120 хв

Синопсис: Фільм “Хібулла” росповідає про останні дні життя президента. Перша особа держави, якого обрали абсолютною більшістю голосів, незабаром стає жертвою військового перевороту і перетворюється в біженця. Він повертається на Батьківщину, але нічого не зможе домогтися з нечисленним угрупуванням, після чого ховається в горах.
Фільм “Хібулла” починається саме з цього епізоду.

3«Мойра» 29.11.2018 сеанс: 19-00Режисер: ЛеванТутберідзе
Рік: 2015
У ролях: ПаатаІнаурі, Георгій Хурцилава, ЗазаМагалашвілі, КетеванЦхакая, ДжаноІзорія,
Ані Бебія
Хронометраж: 95 хв.
Синопсис: Після того, як Мамукавиходе з в’язниці, він намагається врятувати свою родину від бідності. Його мати працює за кордоном, батько у інвалідному візку, а безробітний молодший брат, здається, тяжіє до криміналітету. Мамука бере кредит і купує не

великий рибацький човен для того, щоб заробляти гроші, і тим самим повернути його мати додому. Брати називаю

ть риболовецьке судно «Мойра» на честь богині долі.
Фільм був висунутий Грузією на премію «Оскар-2016» за «найкращий фільм іноземною мовою»

4«Кукурудзяний острів» 30.11.2018 сеанс: 19-00


Режисер: ГеоргіОвашвілі
Рік: 2014
У ролях: Ільяс Салман, М

аріамБутурішвіли, ИракліСамушіа, ТемерЛевент
Хронометраж: 100 хв

Річка Інгурі являє собою незамінний ресурс, що постачає водою і рибою прибережні поселення. Цей безцінний джерело дає можливість місцевим рибалкам прогодувати себе і свої сім’ї. Центральний герой драматичної кінострічки – простий селянин з Абхазії, вдумливий чоловік похилого віку. Як він звертається до сили благодатної Інгурі, так і вона невпинно манить його до себе убаюкивающими пейзажами. Самотній літній чоловік приймає тверде рішення переселитися на віддалений від суєти «К

укурудзяний острів», щоб допомагати своїй внучці. Тут він навчить її прислухатися до природи, покаже, як знайти гармонію і баланс, щоб зрозуміти закони виживання в цьому світі. Натхнений ремісник відноситься до землеробства як до чогось визначеного для нього. Адже не може бути випадковістю, що він опинився тут, на цьому крихітному клаптику земної ґрунту.

Квитки доступні на рецепції Навколокультурного простору. Ціна одного сеансу – 40 грн. Ціна абонементу за чотири сеанси – 120 грн.

Квитки можна придбати олайн за посиланням!

Більш детальна інформація за т: 066-969-15-25 (організатор фестивалю) Festivalscinema.com
Орг
анізатори фестивалю: Грузинська Діаспора в Україні та Festivals cinema.

Меню