ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

  1. Головна
  2. ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

Ми об’єднуємо патріотів Житомира – креативних людей нової генерації.
Ми прагнемо змін та по часточці запроваджуємо їх щодня.
Змінювати світ – це цілком природно!

Дещо з історії організації

Ідея створення ЖОМГО “Цілком природно” виникла у далекому 2006 році. За відсутністю потреби в юридичному оформленні вона існувала, як клуб друзів.

У 2010 році виникла потреба офіційної реєстрації організації, адже її члени почали виходити на рівень  сформованих громадських активістів. Також зацікавила реальна можливість бюджетної підтримки проектів організації.

Днем народження організації вважається 10 липня 2010 року – день проведення перших офіційних зборів організації – установчих. Також день нотаріального засвідчення підписів засновників.

Згодом активісти “Цілком природно” брали участь та ініціювали безліч цікавих та, подекуди, складних проектів. А саме:

У 2014 – 2018 роках організація традиційно виступає партнером прведення урочистих заходів до Дня Соборності України.

У 2014 – 2016 роках виступили організаторами музичної частини святкування Дня Молоді у Житомирі. У 2017 році – активні учасники та співорганізатори ярмаку громадських організацій. У 2011 році ініціатори та організатори проведення Арт-містечка в рамках загальноміського святкування Дня Молоді. До складових заходу входили наступні мікропроекти:

  •  експрес фотоконкурс “Моє Місто Молоде”, який відбувався на відкритому повітрі, де кожен учасник міг сам розмістити свої роботи на спеціальному стенді. Оцінювались роботи перехожими, які заповнювали спеціальні бюлетні. В оцінюванні взяло участь більше тисячі осіб, в тому числі керівництво міста;
  • акція “Зроби подарунок місту”, в рамках якої чотири молодих відомих житомирських художника намалювали свої роботи на стаціонарних об’єктах у Житомирському Гідропарку;
  • виставка-ярмарок “хенд-мейд” виробів молодих житомирських митців.;
  •  “Креативний центр” – круглий стіл за участі лідерів молодіжних громадських організацій, студентського та учнівського самоврядування та керівництва міста, в тому числі міського голови.

Одна з наших улюблених міських акцій – Година Землі, до оганізації якої у Житомирі ми активно долучаємось з 2014 року.

Партнери у реалізації соціальної гри “Ucrazyans” на базі колишнього ресторану “Смоленськ” в Житомирі 18 березня 2017 року, спільно з ГО “Дивовижні”.

Співорганізатори першого всеукраїнського фестивалю військово-патріотичної пісні “Калинові Янголи Свободи”, спільно з ГО “Атошник”.

Співорганізатори Тижнів європейського кіно у Житомирі, що проходили на Михайлівській з 22 червня по 6 липня 2017.

Автори та виконавці проекту “Пам’ятаємо минуле — маємо майбутнє”, що полягає у популяризації історичних постатей українських націоналістів через соціальну рекламу у місті.

Партнери проведення Космічного напівмарафону до Дня міста Житомира у 2016-2017рр.

Розробка та реалізація відеопроекту “Слово, що єднає Україну” до дня народження Тараса Шевченка. Реалізація спільно з АГО “Нова сила”. Наразі проект живе власним життям.

Святкування Дня Вишиванки у Житомирі 19 травня 2016 року, одночасно з усією країною. Реалізація спільно з Управлінням культури Житомирської місьої ради.

Організація презентації фільму “СПАДОК НАЦІЇ” у Житомирі. Реалізація спільно з ГО “Всесвітній день вишиванки” та Об’єднаною дирекцію кінотеатрів міста Житомира.

Організація благодійного концерту в підтримку поранених в ході АТО на Сході України 18 червня. Під час концерту відбулися виступи виконавців, що були безпосередніми учасниками бойових дій. Реалізація спільно з Житомирським палацом культури та Асоціацією бійців та волонтерів АТО України.

Створення клубу інтелектуально-психологічної гри «мафія» «КавоМафія». Створення клубу спрямовано на проведення змістовного дозвілля молодими людьми міста. Клуб існує з 28 серпня 2009 року.

Реалізація мистецького проекту «Фотоквест=64». Мета проекту допомогти молодим фотографам-початківцям реалізувати свій хист до фотомистецтва. Ідея проекту полягає в тому, щоб учасники за однаковий час зробили певну кількість світлин на задану тематику. Після цього їх оцінює компетентна експертна комісія. Найкращі отримують змогу експонувати свої роботи.

Організація була членом місцевого оргкомітету п’ятої фінальної акції ВБФ «Серце до серця» в місті Житомирі 2010 — 2011 рр. Під час акції в Житомирській області волонтерами фонду було зібрано більше 95 тис. грн. До участі в акції було залучено 230 волонтерів.

Співорганізатори традиційного в Житомирі фестивалю вуличних барабанщиків “ВулБа”, що вже п’ять років (влітку 2009 – 2016рр) поспіль відбувся на теренах Житомирської області в селі Дениші Житомирського району на мальовничих берегах річки Тетерів. Фестиваль спрямовано на пропаганду здорового способу життя, екологічного мислення та відродження духовної спадщини українського народу. Фестиваль традиційно проводиться у другу суботу серпня. У 2017 році фестиваль перебрався до Житомира.

Голова організації Ілля Грицанюк став ініціатором створення в Житомирі Молодіжної Громадської Ради при виконавчому комітеті Житомирської міської ради, що була затверджена рішенням Виконавчого комітету Житомирської міської ради №777 від 28 жовтня 2010 року. В процесі підготовки до створення Ради відбувся ряд круглих столів між представниками молодіжних об’єднань міста, дводенний семінар з написання Положення про Молодіжну Громадську Раду. 

Координатори Житомирського етапу всесвітнього арт-мобу DRUMSTRONG’11 барабани проти раку, що об’єднав 86 міст світу. Суть заходу — привернення уваги громадськості до проблеми онкологічних захворювань у світі через музичні інсталяції., які відбуваються одночасно по всьому світі. В Житомирському етапі акції прийняло участь більше сотні молодих людей.

Стали ініціаторами проведення урочистостей до Дня героїв України на рівні області у 2014 році. В рамках відзначення було здійснено поїздку для молоді героїчними місцями нашого краю та започатковано проект “Герої Поліського Краю“. Проект набув свого логічного розвитку – постери з світлинами та інформацією про видатних патріотів Житомирщини відтепер є у кожній школі міста. Також у 2015 році було створено пересувну вуличну виставку.

Стали партнерами міжнародного поетичного фестивалю “TERRAPOETICA 2014” у Житомирі. Фестиваль є поетичним аналогом “Євробачення” та у 2014 році його приймала Україна. В Житомирі відбувся півфінальний етап фестивалю.

Звісно ж наша організація робила ще більше добрих справ, які не перелічені вище за браком пам’яті. Надалі ми зобов’язуємось ести даний блог та відзначати на ньому наші найбільш досягнення.

Щиро Ваш, колектив “Цілком природно”!

 

 

 

Меню